February 2014

project seven days: DEN SEDMÝ

28. february 2014 at 11:55 | Arya |  Tagy
A je tu poslední den tagu! :D Jsem ráda, že už jsem to dokončila. Tak já se tedy pustím do splnění posledního úkolu.
~ Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím.
 1. Smysl života- Jop, často přemýšlím nad smyslem života. Vrtá mi hlavou, co bych chtěla udělat, než zemřu... Pak si uvědomím, že vůbec umřít nechci, pokud po mně něco nezůstane. Nějaký odkaz, něco dobrého... :)))
 2. Budoucnost- Lámu si hlavu nad mojí budoucností a představuju si, co bych chtěla jednout dosáhnout. A samozřejmě plánuju, jak všechno, co jsem si vymyslela zrealizuju.
 3. Existuje magie? Já osobně v nadpřirozeno věřím. Ano, věřím. A přemýšlím nad tím, jestli jsou vážně někde nějacíí duchové, čarodějky a nadpřirozené bytosti.
 4. Co by se stalo, kdyby Harry Potter byl holka? Tak tohle mi vrtá hlavou hodně často. "Dívka, co zůstala naživu"- zní to divně. x´D Je to prdlé, ale nad takovými věcmi vážně přemýšlím!
 5. Jak může být na světě dobře, když se stalo tolik zlých věcí? Války, přírodní katastrofy, nemoci, chudoba... To všechno je špatné. Jak se teda může jeden člověk mít dobře, když jiný trpí hlady? Kde je nějaká spravedlnost? Nad tím přemýšlím, když mám temnou chvilku.
 6. Argumenty při hádce. Nejvíc ze všeho mě naštve, když se s někým pohádám, a až po hádce mě začnou napadat správné a chytré argumnety, které jsem mohla použít. Tak nad tím přemýšlím a snažím se ty argumenty do příští hádky zapamatovat. :DD
 7. Co kdyby byla válka? Docela často mě napadá, jaké by to bylo, kdyby vypukla válka. Asi bych byla podělaná strachy a tohle všechno, ale myslím, že já osobně, bych nemohla jen tak sedět na zadku a nic nedělat. Musela bych se zvednout a přidat se armádě. Bojovat. Prostě bych nesnesla ten pocit, že jsem se jenom schovávala a neudělala nic pro to, aby válka zkončila. I když s mojí šikovností by mě hned zabili x´D

Co nám brání ve cvičení?

27. february 2014 at 20:00 | Arya |  Fitness
Každý z nás si někdy řekl: "Tak, a začnu cvičit!" Ale všichni víme, jak obtížné je se k tomu dokopat. Proto jsem si položila zákeřnou otázku:

Ano, pro někoho je cvičení nudné, bolestivé a nepříjemné, a proto se vám do této aktivity nechce. I při cvičení však platí, že bez práce nejsou koláče. Pokud chcete mít hezké tělo, musíte pro to něco udělat a ne o tom pořád jenom mluvit. Chce to změnit své návyky a i když to zpočátku bude těžké, musíte vytrvat. Brzy zjistíte, že cvičení má jen samé výhody.


Musíte přijmout fakt, že motivace ke cvičení nepřijde sama. Musíte na ní pracovat. Když budete na chuť na cvičení jenom čekat, vězte, že sama nepřijde. Je potřeba, abyste pohnula nejen svým tělem, ale i svou myslí.
Stanovte si jasný cíl. Nestačí si říct, že budete cvičit. Cvičení si do předu pečlivě naplánujte. Nejdřív zkuste cvičit ob den a postupně přidávejte a přidávejte.


I já občas zanedbávám cvičení, protože si prostě řeknu, že nemám čas. Ale je to blbost! Možná, že nemám čas chodit pravidelně do posilovny, ale když si najdu čas na koukání na televizi nebo čtení knížky, můžu si najít čas i na cvičení. Když už opravdu nestíhám a nechci se pouštět do zdlouhavého cvičení podle různých videí, stačí mi deset minut dělat dřepy, sedylehy a sklapovačky.
Určete si priority. Pokud chcete cvičit, musíte být ochotny něco pro to obětovat. Budete se odpoledne dívat na film, nebo si radši půjdete zaběhat nebo se projít?


Zdá se vám, že sice cvičíte, ale vaše námaha nemá žádné účinky? Položte si zásadní otázku: "Děláte to správně?"
To, že cvičíte, přece ještě neznamená, že zhubnete. Pokud necítíte námahu anebo pokud se nezpotíte, tak je to vlastně zbytečná ztráta času.
Cvičte dostatečně tvrdě. Po cvičení byste měla být unavená, zpocená, ale díky endorfinům velmi šťastná.
Postupně zvyšujte zátěž. Pokud jste cvičení ze začátku zvládala jen tak tak a teď to zvládáte bez problémů, zvyšte tempo, počet opakování a prodlužte dobu cvičení.
Dělejte si zápisky. Pořiďte si nějaký deníček a před začátkem cvičení se zvažte a změřte své proporce. Samozřejmě si poznamenejte i datum. Měření a vážení opakujte každé dva týdny a brzy uvidíte, jestli má vaše cvičení nějaké výsledky.


Každému se stane, že jste ze začátku poctivě cvičila, ale postupem času jste to začala flákat. Říkáte si, proč vlastně cvičíte a máte špatné svědomí z toho, že jsme povolila.
Pokud jste cvičení vypustila, nic si z toho nedělejte, to se může stát každému.

Důležité je udržet si tempo. Máte tendenci přepálit začátek? Nejdřív jste plná nadšení a do cvičení se vrháte po hlavě, ale právě tohle tempo vás může rychle unavit. Nepřehánějte to, abyste příliš brzy neskončila.
Buďte ráda za každé cvičení. Proč? Protože děláte něco užitečného sama pro sebe.
Za měsíc si změny všimnete sama, za dva měsíce si jí všimnou i vaši přátele i celé okolí.


Pamatuj si, že začít je nejobtížnější! Ale jakmile jednou začnete, vytvoříte si nové návyky, automaticky se začnete chystat na cvičení a budete se těšit. Ten skvělý pocit při cvičení za tu námahu stojí, že?

project seven days: DEN ŠESTÝ

27. february 2014 at 11:35 | Arya |  Tagy
~ Aloha všichni! xD
Tak dneska tu jsem s šestým dnem tohodle pojektu. Předem si nečetla některé úkoly, takže mě tenhle mile překvapil, ale musím uznat, že je těžký. Well, lets go!
~ Tři písničky, na které mám nějaké vzpomínky nebo ve mně vzpomínky vyvolávají.

1. Ed Sheeran (<333)- I see fire

Při téhle písničce si vždycky vzpomenu na všechny Tolkienova díla a mám takový strašně příjemný pocit. :))
http://www.youtube.com/watch?v=mllXxyHTzfg

project seven days: DEN PÁTÝ

26. february 2014 at 8:05 | Arya |  Tagy
Tak jsem konečně u pátého dne. :)) Na tenhle jsem se těšila ze všech nejvíc, protože mám v plánu hodně cestovat. Well, snad se mnou budete aspoň v něčem souhlasit. xD Bylo strašně těžké vybrat jenom deset míst, ale tak koukněte, jak jsem se s tím poprala :))
~ Deset míst, kam bych se ráda podívala.
Nejsou seřazené podle oblíbenosti, prostě jsem psala, jak mi to slina na jazyk přinesla.

1. Great Pyramid of GizaFantazie- Bujná až moc

25. february 2014 at 15:01 | Arya |  Recenze filmů
Tetička Wikipedie tvrdí, že fantazie je rozvinutá představivost či obrazotvornost, silně uvolněná od všech zkušeností. Líp bych to nevyjádřila. Pro mou maličkost je fantazie důležitou součástí života. Nedokázala bych bez ní žít. Někomu můžu připadat jako snílek, ale všechno, co slyším nebo vidím, si musím hned v duchu představit. No, někdy to zajde až moc daleko.
Možná už začínám být paranoidní z těch hororů, na které pořád koukám, ale není se čemu divit. Když jde člověk dva kilometry domů a navíc po tmě, ná právo na strach každý. Bydlím ve vesnici, ve které nesvítí každá druhá lampa a některé jen strašidelně blikají (jako by se blížil duch a jeho energie rušila lampu :DD), pokažné, když kolem nich projdu.
Vždycky si do uší strčím sluchátka a co nejrychleji pádím domů, ale občas (Většinou den po tom, co kouknu na něco strašidelného) mám pocit, že mě někdo nebo něco sleduje a každou chvíli z keře vyskočí démon nebo vlkodlak. Samozřejmě za to může moje bujná fatazie, která věří v nadpřirozeno, a v takovýchto situacích začíná pracovat na plné obrátky.
Možná (určitě) to zní blbě, ale dokážu si některé věci představit tak jasně, že donutím sama sebe, abych se bála.
Velký vliv má moje fantazie i na sny, které se mi zdají tak živé a skutečné. Nedávno se mi zdálo, že naši sousedé se pokusili zabít celou mojí rodinu a mě jediné se povedlo utéct. Běžela jsem strašně daleko, strašně jsem se bála, že mě chytnou a cítila jsem se strašně beznadějně. Že je to sen jsem si uvědomila až když na mě kámen, co ležel na silnici začal mluvit. :// Zvláštní je, že si většinou uvědomuju, že jenom spím a to kolem není skutečné, ale když se v noci probudím, stejně se rozhlížím, jestli do okna nenahlíží soused s vražedným pohledem. :D :D
Nevím, jestli je bujná fantazie dobrá nebo ne, já jí každopádně povařuju za moje velké plus. Bez ní bych byla obyčejná nudná postavička, která ničím nevybočuje z davu. Myslím, že se v budoucnu bude ještě hodit, když mám být tou slavnou spisovatelkou. :)) Inspiraci si nejčastěji čerpám právě ze snů. :))

~ A co vy? Máte bujnou fantazii? Považujete to za klad nebo spíš za hloupost, co lidi jenom zdržuje? :)

project seven days: DEN ČTVRTÝ

25. february 2014 at 9:05 | Arya |  Tagy
~ Je to fajn, fajn, fajn. Je to fajn, fajnový... (Sice tu písničku nesnáším, ale je chytlavá xDD)
Ahoj všichni. Tak jsem tady a se mnou i čtvrtý den Projektu Seven days. Docela mě překvapuje moje aktivita na blogu. Málo kdy se mi povede napsat každý den aspoň jeden článek a vážně pravidelně přidávat.
No nic, tak jdem na to... ~

~ Sedm věcí, které nechci, aby se staly.

~ Nechci přijít o žádného člena rodiny.
~ Nechci, aby nikdo, koho mám ráda, vážně onemocněl.
~ Nechci abych já vážně onemocněla.
~ Nechci být nešťastná.
~ Nechci v životě zlenivět, ž ebych jen seděla na zadku a ničemu se nevěnovala.
~ Nechci, aby se moje rodina hádala.
~ Nechci zůstat ve stáří sama.

Tak co, shodneme se v něčem? Co byste nechtěli vy?

"Třáj, třů, histři..."

24. february 2014 at 19:23 | Arya |  Deníček
Zdravím, dneska to bude krátké;
pokud se podivujete nad nadpisem, tak vás ujistím, že mi vážně nehrabe, jen jsem si vzpomněla na našeho učitele angličtiny. Nevím, jestli to dělá schválně, ale pokaždé, když je v některém anglickém slově spojení písmen -tr, on to vždycky vysloví jako [-tř]. A to je [třů]! xDD
Well, nevím, jestli se tomu mám smát, nebo se mám bát. xD Ale každopádně dneska o angličtině metal po všech ty svoje "hustý hlášky" a mě to strašně lezlo na nervy.
Dneska je příšerný den! x´D Ano, jsem optimistická!
Ráno jsme šly s kamarádkou ke školní hospodářce, protože jsme jí museli podepsat nějaké papíry kvůli pojiš´tovně. Blbé je, že ta paní má kancelář v budově SOŠky, což je takových šest minut chůze do kopce od školy. Musely jsme tam zajít ráno. No, tak jsme seděli na schodech a čekaly a čekaly. Měla přijít v osm. V osm dvacet pět jsme se na to vyprdly a vyrazily jsme do školy, kde už 20 minut probíhala hodina. Fakt super! :// A navíc jsem byla zkoušená z literky. Učitelku nenapadne vyzkoušet někoho, kdo ještě nemá známku, radši vytasí znovu mě. -_____- :D :D :D Ale já už to beru s humorem. "Na každou svini se voda vaří!"
Celý den jsme dneska probírali, jaký maj kluci jednodušší život. Nemusí rodit, nemají krámy, můžou čůrat ve stoje a při čůrání mířit na věci! To prostě není fér! :D :D
No nevadí, tak pro dnešek končím. :) Jsem už docela unavená. Asi si půjdu chvíli číst (Povídky od Edgara Alana Poea) a pak budu koukat na Kriminálku anděl. <33 Strašně se mi tam líbí ten mladej detektiv! :)

P.S. Taky vám tak blbně vkládání obrázků? Každý obrázek musím vkládat na dvakrát, protože poprvý mi tam vyskočí takový ošklivý přeškrtnutý čtvereček... Ach jo...

Význam tetování

24. february 2014 at 13:27 | Arya
~ Nevím jak vy, ale mě strašně líbí tetování. Už jako malá jsem vždycky obdivovala ty krásné obrázky, které lidem zdobily kůži. Samozřejmě všeho s mírou. I mě se líbí jenom maličká vkusná tetování. Nevím proč, ale když se řekne slovo tetování, představím si námořníky. xDD
~ Nejspíš víte, že tetování vzniklo už v pravěku a v dnešní době je velmi rozšíné a oblíbené. A právě proto jsem se rozhodla, že vám tady napíšu pár významů motivů tetování. Těch pár, které bych si byla ochotna vytetovat. (Samozřejmě mám v plánu nechat si jenom jedno a to až si založím rodinu a usadím se.)

Kotvička

Kotvička je takové moje znamení. Asi jsem v jednom z minulých životů byla námořník, protože kotva mi nosí štěstí.
Tetování kotvy si dříve nechával vytetovat každý námořník, který přeplul Atlantický oceán. Dnes je symbolem ukotvení, jistoty a opory.

project seven days: DEN TŘETÍ

24. february 2014 at 8:05 | Arya |  Tagy
Tak dneska už třetí den tagu Seven days. Dnešek se týká toho, co bych chtěla zažít, než zemřu. Tak jdem na to:
~ Deset věcí, které chci udělt, než zemřu.

~ Najít pravou lásku.
~ Být šťastná.
~ Procestovat celý svět.
~ Mít velkou rodinu.
~ Napsat bestseller.
~ Zachránit někomu život.
~ Dělat práci, která mě bude bavit.
~ Jít do kina na LOTR maraton a HP maraton.
~ Setkat se s mnichy v Buddhistickém kláštěře.
~ Naučit se dokonale šermovat a ovládat aspoň jedno bojové umění na úrovni černého pásku.

A ještě připisuji jedenáctou věc, kterou bych chtěla udělat, ale to se mi asi nikdy nepovede, protože žádný člověk nemá takové pravomoce. Chtěla bych udělat ze světa lepší místo.

Co nedává smysl→ Pro-ana blogy

23. february 2014 at 18:39 | Arya |  Téma týdne
~ Delší dobu jsem přemýšlela nad tím, co napsat. Říkala jsem si: "No tak, Aryo, co ti nedává smysl?" A pak jsem si vzpomněla, že mi kamarádka nedávno ukazovala jeden blog, který strašně moc obdivuje. A ano, byl to pro-ana blog.
Nemůžu si pomoct, ale anorexie a tohle hubnutí mi příjde nechutný.
Well, ten blog měl titulek: "Jak se stát anorektičkou?" Nejdřív jsem nevěřila, že tohle může někdo myslet vážně, ale ta dívčina přidávala svoje vychrtlé fotky a psala, jak je tlustá, psala si deníček z nemocnice a naříkala, jak strašně potřebuje zhubnout do plavek.
~ Našla jsem si víc podobných blogů a normálně se mi udělalo mdlo. Některé z dívek psaly, že mají 42 kilo a je to strašně moc a musí nutně aspoň dvě kila zhubnout. Nejedí skoro nic, jen třeba jeden rohlík a trochu vody za celý den...
~ Mám jednu kamarádku, vždycky byla strašně krásná a oblíbená a v poslední době se dala na hubnutí. Skoro nejí, protože chce zhubnout. Někde slyšela, že když člověk nosí méně vrstev a je mu zima, tak se zahřívá a rychleji tím spaluje, takže teď vůbec nenosí svetry.
Vyprávěla mi, že tuhle posedlost mají ve třídě. Její spolužačky začínají kouřit, třeba jenom na měsíc, pak přestanou a prý vážně zhubnou.
~ Děsí mě to. A děsí mě ještě víc, že se v tomhle svinstvu lidi podporujou. Když má holka 160 cm a váží 50 kg, je to přece dokonalá váha, tak proč chtít ještě 5 kg shodit? -______-
Já osobně mám problém s tloustnutím. Měřím 161 cm a vážím 45 kilo. I když pořád jím a snažím se jíst pravidelně, nemůžu přibrat. Teď se momentálně snažím pořídit si místo tuku nějaké ty svaly. :DD
~ Možná, že to hubnutí není to nejhorší. Větší škodu nadělají blogy, které v tomhle mladé dívky podporují. Holky kouknou na fotky vyhublých modelek, hned jim spadne sebevědomí... A přesně takhle se šíří anorexie. Fuj!
~ Autorky takových blogů by si měly uvědomit, že vlastně mají štěstí, že můžou přibrat, mít třeba velká prsa a hezké boky... Zeptejte se jakéhokoliv kluka a každý odpoví, že raději než vychrtlinu by měl plnější holku.
~ Ještě uvedu příklad citátů, kterými se řídí:
 • "Nekopej si hrob svou vlastní vidličkou a nožem."
 • "Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!"
 • "Vteřinu na rtech, roky na stehnech." :(((
~Já vím, zase článek o ničem, ale tohle mi prostě nedává smysl a dost mě to štve, tak jsem to musela napsat. :))

project seven days: DEN DRUHÝ

23. february 2014 at 12:00 | Arya |  Tagy
Tak jsem tady s druhým dnem 7 days tag. Budu se snažit odpovídat upřímně, tak třeba se v něčem shodneme.
~ Zadání: Napiš o sobě 20 faktů.

 1. Jsem opravdu dobrá lhářka.
 2. Mám výbušnou povahu, ale snažím se krotit.
 3. Nesnáším, když se něco dělá na poslední chvíli.
 4. Nepiju a nekouřím a jsem na sebe pyšná
 5. Pořád jím a nepřibírám. Strašně moc mi to vadí.
 6. Jsem nesobecká. Někdy se až moc snažím pomáhat ostatním a zapomínám na sebe.
 7. Mám moc ráda kreslení. Někdy popadnu papíry a tužku, sednu si někde venku a kreslím, co vidím kolem sebe. Uklidňuje mě to.
 8. Když si potřebuju provětrat hlavu, jdu se projít k řece. Vyhýbám se ale tamnímu lesíku, protože po zkouknutí Pachu krve bych už nikdy sama do lesa nevstoupila.
 9. Bojím se injekcí a toho, že si něco stane s žílami nebo s patami.
 10. Děsí mě klauni, i jako dítě jsem se jich bála.
 11. Mám motorku a strašně ráda na ní jezdím.
 12. Umím na zpaměť všechny tři filmy Pán Prstenů a všechny knihy Harry Potter.
 13. Mám kočku, která vypadá jako Smeagol z Pána Prstenů. Má obrovský oči, hubenej čumák a tváří se jako Glum. Jmenuje se Micina, ale já jí oslovuju "Smígloušku."
 14. Miluju historii. Opravdu mě baví učit se o bitvách a vládcích a mám dobrou paměť na letopočty a jména.
 15. Už od dětství mě to táhne k bojovým uměním a k soubojům s meči.
 16. Mí oblíbení herci jsou: Morgan Freeman, Bruce Lee, Jackie Chan, Chuck Norris, Hugh Jackman, Robert Downey Jr., Leonardo Dicaprio, Orlando Bloom...
 17. Nemám ráda romantické puberťácké filmy a Disney hvězdičky.
 18. Strašně mi vadí, když ve filmech někdo zvrací, podělává se, prdí a podobně. Příjde mi nechutný, když koumám na nějaký film, cpu se a najednou se tam pustí takovýdle nechutnosti. Vždycky mě přejde chuť k jídlu.
 19. Nejsem žádnej fanoušek USA, ale kdybych tam musela žít, rozhodně bych si vybrala jako domov San Francisco.
 20. Věnuju se psaní knih a povídek.

~ Arya jde do sebe

23. february 2014 at 9:46 | Arya |  Deníček
~ Ano, ano, Arya jde do sebe a tohle pololetí chce mít dobré známky. Ne, není to vtip. xD Snažím se teď nekašlat na učení a vážně se do té školy připravit. Dokonce jsem si začala psát některé sešity, na které jsem se minulé pololetí vyprdla a učila jsem se z učebnic.
~ No, nechci nic zakřiknout, ale zatím mám docela úspěch. Z Biologie už mám dvě jedničky a ze Zeměpisu taky. (A to je co říct, protože Zeměpis jsem vždycky uměla na dvojku a máme strašně přísného učitele, kterého se bojím xD)
~ Dneska je venku tak krásně! Šla jsem nakrmit zvířata a úplně jsem ve vzduchu cítila jaro, tak snad už nebude zima a bude jenom tepleji a tepleji. Už bych si docela ráda oblékla sukni nebo kraťasi a vím, že hodně lidí už je nosí,a ale já jsem teplomilná osůbka a nerada mrznu. ~
~ Teď mě tak napadá, jak můžou žít kočky bez čištění zubů? Ležím totiž na posteli s notebookem na břiše a moje kočka si lehla ke mě na polštář. No, nakonec se tak uvelebila, že leží půlkou těla na polštáři a druhou půlkou na mé hlavě a tlačí mě zuby do spánků. No a teď už se dostávám, jak mě něco takového napadlo. Micina mi tady funí do obličeje a já jí budu muset každou chvíli shodit, protože má strašnej dech. Vždycky jsem si myslela, že kočky mají dobrý čich, ale neříkejte mi, že jim takovýhle smrad nevadí...

No, to je jedno. Tak jsem se vykecala a jdu se nasnídat. Dneska se můžete těšit ještě na druhý den 7 days tagu. :))

Best 5 about ME- Actors

23. february 2014 at 8:50 | Arya |  Tagy
~ Bonjour tout le monde.
Tenhle blog je úplně nový, takže si asi ještě nedokážete udělat obrázek o té osobě, která všechny ty "rozumy" píše. Právě proto jsem vymyslela takový menší TAG. Říkám mu Best 5 about ME. Jde o to, že vám pokaždé přiblížím pět věcí/osob/míst, které mám nejraději a vy potom můžete posoudit, jestli máme něco společného, nebo prostě jaký mám vkus. Příjde mi to jako dobrý nápad takhle na úvod na seznámení. ~
~ Pro dnešek jsem vybrala mých pět nejoblíbenějších herců! ~
Nejsou seřezení podle oblíbenosti, prostě těhle pět je nej a nezáleží, v jakém pořadí se napíšou. ~
~ Ještě bych mezi pěchto pět přidala šestého a to Bruce Lee, ale přecejenom ne každý ho zná a má ho rád jako já, protože to není současný herec.

Rober Downey Jr.
Tenhle herec si mě získal svým charismem. Není to prostě jenom hezkej chlap, ale má smysl pro humor a vystupuje tak elegantně... Navíc mám slabost pro obleky a musíte uznat, že jemu obleky neuvěřitelně sluší.
Oblíbené filmy s ním: Iron Man, Avengers, Sherlock Holmes, Na doraz...

project seven days: DEN PRVNÍ

22. february 2014 at 19:56 | Arya |  Tagy
~ Projekt Seven Days je jeden z TAGů, který měl úspěch před hodně dlouhou dobou. Každý den se tedy vrhnu na úkol určený pro určitý den. Tenhle projekt mi příjde jako zajímavý způsob, jak vyjádřit moje názory, tak snad vás moje odpovědi budou bavit. ~
Zadání: Několik slov, které bys teď chtěla říct pěti lidem.

~ Kristýnko, moc se mi po tobě stýská a strašně se těším, až se zase uvidíme. Vážím si tvého přátelství a držím ti palečky, abys zvládla ty přijímačky na školu do Francie. I když to znamená, že mi na hodně dlouho odjedeš, moc ti přeju, aby ti to vyšlo. Vždyť jsme skoro jedna rodina, tak se musíme podporovat.

~ Maruško, už hodně dlouho jsi moje nejlepší kamarádka. I když to naše kamarádství někdy skřípalo a párkrát jsme se pohádali, přežili jsme spolu pubertu a to je prý to nejtěžší období. xDD Nevím, co bych napsala, tak prostě děkuju, že jsi tak dobrá kamarádka.

~ Napředprdelmane, chtěla bych ti říct, že nikoho tak ošklivého, protivného a hloupého, jako jsi ty, jsem v životě nepotkala! Nemám tě ráda a nikdy tě mít ráda nebudu, ale asi je to jenom kvůli tému přístupu k lidem. Nikdy o lidech neříkám, že jsou ošklivý, ale v tvém případě udělám výjimku. Možná by sis měla přestat barvit těch pár zbývajících vlásků a patlat na obličej moc mejkapu, raději zapracuj na svém chování. Když se chováš jako arogantní namyšlená kráva, tak se pak nediv, že tě nikdo nemá rád.

~ Kluku Bez Přezdívky, pojď se mnou ven! :DDD

~ Orlando Bloom? Marry me? :D

Welcome~

22. february 2014 at 18:28 | Arya |  Info o blogu
Vítejte~
Ano, tento blog je nový, ale já nováček rozhodně nejsem xD Bloguju od roku 2006, pár blogů už jsem vystřídala, ale teď prostě potřebuju změnu. Chtěla bych na blogu poznat víc lidí, co mají stejné zájmy jako já.
Jen krátce se představím (více v dalším článku). Moje přezdívka je Arya a je mi 17 let. Bydlím ve Středočeském kraji a chodím do sexty na gympl. Za dva a půl roku chci jít na vejšku na Policejní akademii do Prahy, ale chtěla bych se tam zaměřit na psychologii. ~
Ano, název blogu je zvláštní, ale když jsem zakládala blog, zrovna jsem si pouštěla audioknihu Harry Potter a Kámen murdců. No, a zrovna tam byla ta část, kdy Harry na famfrpálovém hřišti uviděl transparent "Za prezidenta chceme Pottera!" A řekla jsem si: "Ha, já bych volila Voldyho..." A bylo to... xDD
Design blogu je takový jednoduchý, zatím se nechci pouštět do ničeho přehnaně složitého a přeplácaného, protože v designech stejně jako v kosmetice platí, že méně je někdy více.
~ Tak já doufám, že si mě i můj blog oblíbíte a poctíte mě vaší návštěvou :DDD