Best 5 about ME- Actors

23. february 2014 at 8:50 | Arya |  Tagy
~ Bonjour tout le monde.
Tenhle blog je úplně nový, takže si asi ještě nedokážete udělat obrázek o té osobě, která všechny ty "rozumy" píše. Právě proto jsem vymyslela takový menší TAG. Říkám mu Best 5 about ME. Jde o to, že vám pokaždé přiblížím pět věcí/osob/míst, které mám nejraději a vy potom můžete posoudit, jestli máme něco společného, nebo prostě jaký mám vkus. Příjde mi to jako dobrý nápad takhle na úvod na seznámení. ~
~ Pro dnešek jsem vybrala mých pět nejoblíbenějších herců! ~
Nejsou seřezení podle oblíbenosti, prostě těhle pět je nej a nezáleží, v jakém pořadí se napíšou. ~
~ Ještě bych mezi pěchto pět přidala šestého a to Bruce Lee, ale přecejenom ne každý ho zná a má ho rád jako já, protože to není současný herec.

Rober Downey Jr.
Tenhle herec si mě získal svým charismem. Není to prostě jenom hezkej chlap, ale má smysl pro humor a vystupuje tak elegantně... Navíc mám slabost pro obleky a musíte uznat, že jemu obleky neuvěřitelně sluší.
Oblíbené filmy s ním: Iron Man, Avengers, Sherlock Holmes, Na doraz...


Hugh Jackman
Hugha jsem si zamilovala po shlédnutí X-mena. Je prostě dokonalý jako Wolverine nebo třeba jako Van Helsing. Podle mě má herectví v krvi a není žádný film, ve kterém hrál, který by se mi nelíbil.
A navíc je to fešák!
Oblíbené filmy s ním: X-men, Van Heelsing, Wolverine, Ocelová pěst, Bídníci, Kate a Leopold nebo třeba Animální přitažlivost...

Leonardo Dicaprio
Každej film, ve kterém hraje, i kdyby měl vážně pitomý příběh, bude ve výsledku úžasný právě proto, že tam je Leonardo. Zamilovala jsem se do něj v Titaniku a od té doby mu fandím. Titanik je navíc taková moje srdcovka. Nevím, co ještě napsat, prostě úžasný, vtipný a pohledný herec.
Oblíbené filmy s ním: Titanic, Muž s železnou maskou, Počátek, Velký Gatsby, Chyť mě, když to dokážeš, Letec...

Morgan Freeman
Není lepšího herce než je Morgan Freeman. Nejvíc si mě získal, když ztvárnil roli Alexe Crosse ve filmu Sběratel polibků, která je natočená podle knihy Jamese Pattersona.
Oblíbené filmy s ním: Vykoupení z věznice Shawshank, Sedm, Sběratel polibků, Wanted, Valka světů, Batman, staří a neklidní...

Orlando Bloom
Ano, můj budoucí manžel. Orlando je prostě úžasný. Má skvělou povahu, má rád stejné věci jako já a myslím, že jsme si souzení.
Oblíbené filmy s ním: Lord of the Rings ♥, Trója, Piráti z Karibiku, Tři mušketýři, Hobit...

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Cleo Cleo | Web | 23. february 2014 at 11:42 | React

Souhlasím s Robertem Downey jr. :D Protože jak se říká... je to jediný herec, který má pohledného syna, ale fanynky se stejně zajímají pořád jenom o něj. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement