Opuštěné staré sídlo?! →Vlez tam!

2. march 2014 at 18:12 | Arya |  Deníček

V sobotu jsem se po dlouhé době viděla s kamarádkou, která se odstěhovala hodně daleko a jen občas přijíždí na návštěvu. Samozřejmě jsme toho musely využít a hodiny jsme trajdaly po městě, zašly jsme si na pizzu, do kavárny, přelézaly jsme most a málem zahučely do řeky. :D :D M. ukradla gumičku z ředkviček, aby si mohla zavázat hřívu. :D
My nemusíme být ani opilé, abychom vyváděly totální blbosti. Vlezly jsme na fotbalové hřiště, kam je "vstup zakázán" a ve skateparku jsme sjížděli u-rampy po zadku. :D Když už se stmívalo, došli jsme k takovému starému opuštěnému domu. Okna byla vysklená a zatlučená prkny. Po přelezení plotu jsme si povšimly, že jedno prkno je uvolněné a tudíž by se dalo vlézt dovnitř. Naše útlé pasy se úplně akorát procpaly tou úzkou škvírou a už jsme stály uvnitř.
Dům byl velkolepý! Měl tři patra a půdu. Místnosti byly obrovské a stropy vážně vysoko. Kdyby nebylo všechno tak zchátralé a špinavé, dokázala bych si představit, že to bylo nějaké honosné sídlo. Všechny stěny byly počmárané grafity. (Dozvěděla jsem se, kdo je kretén, kdo p*ča a koho chce nějaká osoba zabít.) Ve třetím patře byly záchody. No, vypadaly přesně tak, jako dívčí toalety po zásahu trolla z prvního dílu Harryho Pottera. Všechno, dokonce i futra, byli zvláštně zohýbané. Díky všem těm starým dlaždičkám a zábradlím to působilo jako opuštěný blázinec. Podlahy byly hodně strouchnivělé a občas jsem cítila, jak se ohybají pod vahou mého těla.
Úplně jako poslední jsme objevily zvláštní místnost. Zdi byly zdobené krásnými malbami. Byly tam zvláštní nápisy a symboly, ale působilo to fakt velkolepě.
"Tak to je megadrsný!" vydechla ségra, když tu místnost uviděla.
Na jedné zdi byl voják a nad ním nápis Jsi opět svoboden. Pak tam bylo hned několik indiánů a hezká krajina s nápisem A ohně opět zaplály.
Ani nevím, proč jsme šly ten dům prozkoumat, ale asi jsem jen měla potřebu holky ochraňovat, a když už se soukaly tou škvírou do domu, tak jsem jako nejstarší a nejzodpovědnější vlezla za nima, abych na ně dohlídla.

Byl to neuvěřitelný zážitek a občas jsme se i bály, ale zase máme na co vzpomínat.
Přikládám vám několik fotek těch krásných nástěných maleb. :)


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Unknown Unknown | Web | 2. march 2014 at 20:04 | React

Vy jste vážně banda cvoků :D
Já bych se zbláznila strachy! Sice jsem relativně otrlá vůči těmhle věcem, ale od doby, co jsem viděla Blair Witch, bych se k takovému domu nepřiblížila ani na tisíc kiláků! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement